Karta pobytu dla cudzoziemców w czasie kwarantanny – przedłuży ją firma

Staff Selection

 

Koronawirus, oprócz stanowienia zagrożenia dla zdrowia i życia, w zauważalny sposób destabilizuje gospodarkę i niesie ze sobą szereg negatywnych konsekwencji ekonomicznych. Liczne przestoje, opóźnienia w realizacji zamówień, trudności we współpracy z kontrahentami i transportem towarów – to tylko niektóre z wyzwań, przed którymi stanęli przedsiębiorcy. Niezwykle ważne są również kwestie związane z załogą firm. Jak wygląda obecna sytuacja pracowników spoza granic naszego kraju?

 

Zgodnie z literą prawa

 

Polska już od jakiegoś czasu jest atrakcyjnym miejscem dla osób z różnych zakątków świata, które poszukują pracy. Ich rekrutacja różni się nieco od rekrutacji obywateli Polski, dlatego wymaga niezbędnej wiedzy, znajomości procedur prawnych i skompletowania stosownej dokumentacji. Warto powierzyć to zadanie profesjonalistom, którzy zajmą się nim w sposób kompleksowy i sprawny.

Firma Staff Selection specjalizuje się w legalizacji pobytu cudzoziemców na terenie naszego kraju. Pomagamy przedsiębiorcom w nawiązaniu współpracy z wiarygodnymi i uczciwymi osobami, które dzięki nam przebywają w Polsce w pełni legalnie.

 

Rynek pracy w obliczu wyzwania – pandemia blokuje urzędy

 

Obecna sytuacja sprawiła, że wielu cudzoziemców nie chce, bądź zwyczajnie nie może powrócić do swej ojczyzny. Staff Selection, dzięki doświadczeniu i pełnemu profesjonalizmowi świadczonych usług, skutecznie pomoże im zgodnie z prawem przedłużyć pobyt w Polsce.

Dopełnimy niezbędnych formalności w urzędach, wyrabiając stosowne oświadczenia lub karty pobytu dla pracowników. Załatwianie tego typu spraw jest dziś utrudnione w związku ze zmianą organizacji pracy urzędów i innych jednostek administracji państwowej, dlatego z chęcią pozbawimy pracodawców tego kłopotu i zajmiemy się przeprowadzeniem całego procesu. Na rynku działamy już od dwudziestu lat, efektywnie dbając o satysfakcję przedsiębiorców i osób, które zatrudniają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz