W czym pomoże i czym zajmuje się firma Staff Selection

Formalności związane z legalizacją cudzoziemców na terytorium Polski potrafią być czasochłonne i skomplikowane. Utrudnieniem mogą być niezrozumiałe i często zmieniające się przepisy. Urzędy również nie zawsze potrafią udzielić wyczerpujących informacji, a co dopiero pomocy. Na szczęście da się ten proces przeprowadzić w bezbolesny sposób. Jak?

 

Zatrudnianie obcokrajowców bez stresu

 

Staff Selection oferuje kompleksową pomoc w legalizacji pobytu na terenie Polski. To nie tylko usługi pobytowe, związane na przykład z uzyskaniem obywatelstwa, ale również aspekty gospodarcze czy prawne. Nie bez powodu firma wspiera największe korporacje w legalnym zatrudnianiu pracowników na terenie Polski. Nad prawidłowym przebiegiem każdego procesu czuwają prawnicy, dbający o wszelkie formalności, ale również oferujący reprezentację sądową czy windykację należności.

 

W czym pomoże Staff Selection?

 

20-letnie doświadczenie na europejskim rynku pracy jest gwarancją obsługi w każdym możliwym aspekcie związanym z zatrudnianiem obcokrajowców w Polsce. W kwestii usług pobytowych to nie tylko karty stałego pobytu, ale również ubieganie się o obywatelstwo czy nadawanie numeru PESEL.

W ramach usług gospodarczych firma pomoże w uzyskaniu certyfikatu rezydencji podatkowej, założeniu rachunku bankowego czy nadaniu numeru NIP. To wszystko nie tylko przyspiesza cały proces, ale również zapobiega pomyłkom związanym z niepoprawnym wypełnieniem wniosku czy złożeniem go niezgodnie z właściwością terytorialną urzędu.

Korzystając z pomocy doświadczonych prawników, Staff Selection oferuje przygotowywanie i weryfikację umów czy reprezentację procesową. Z pomocy prawnika warto również skorzystać w procesie dochodzenia swoich roszczeń od wierzycieli. Tu Staff Selection oferuje również kompleksową obsługę, która czasem kończy się już na bezkonfliktowym rozstrzygnięciu dzięki ugodzie, a czasem po prostu w sądzie, gdzie profesjonalny pełnomocnik zadba o jak najlepszy rezultat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz